7 Ağustos 2013, Filmler
QR:  İzlediğim Filmler

Bu hafta bana birşeyler oldu ve kendimi eski ve yeni filmlere verdim. Normalde film izleyen birisi değildim fakat canım sıkkın olduğunda veya yapabilecek birşey bulmadığımda kendimi filmler veririm.  Eski izlemediğim filmler vardı daha doğrusu bir türlü nasip olmayan filmler bunlardan bir tanesi acı ama gerçek Scarfaceydi. Nerden baksan bi 10 kez izlemeye çalıştım ve bunlardan birkaç tanesine internet sorunu birkaç tanesi evdeki misafir ve ev halkı yüzünden izleyemedim fakat en sonunda baştan sona kadar izleyebildim.

 

izlediğim fimler

Daha sonra Alacakaranlık serisi var hey gidi hey bu hayatta hiç birşeyi eleştirmeyeceksin. O filmi izlemediğim halde ” Nasıl izlersiniz. Böyle saçma film mi olur “ demiştim fakat izleyince kendime sağlam bir vurasım geldi. İzlemediğime pişman oldum diyebiliriz. Şimdiye kadar izlemediğime pişman oldum hatta keşke devamı çekilse dedim fakat yanlış hatırlamıyorsam final yapmışlardı.

 

Daha sonra İron Man serilerine geçtim. Bu filmin serilerini izledim fakat tekrardan izleyip zaman geçsin dedim ve tekrar izleme rağmen sıkılmadan izleyebildim. İron Man serileri hele ki 3 serisi beni benden alıyor diyebilirim. Adamların yaptığı film ortada ve söylenecek bir söz yok.

 

İron Man serileri bitince ordan Yenilmezlere geçtim. Yenilmezleri izlemiştim fakat fragmana rastgelince tekrar izleyeyim dedim ve izledim. Sıkılmadığım filmlerden bir tanesi diyebilirim. Adamlar yaptığı film kalitesi izleyen kişileri sıkılmadan izlettirebiliyor diyebilirim.

 

Ondan sonra Beni Unutma ( Remember Me ) filmi izledim. Bu filmide sırf Robert Pattinson için izledim. Filmin yorumları baktığımda baya beğenilmişti. Bende izleyeyim bakayım nasıl bir filmmiş dedim.Böyle bir film olamaz ya cidden romantik komediler sevdiğim için olabilir fakat çok iyi bi filmdi fakat sonu öyle olmamalıydı daha farklı bir son bekliyordum. Babasından yani kısacası ailesinden farklı olarak onların maddi kaynaklarını kullanmadan hayatını bir arkadaşıyla geçiren birini anlatıyor. Daha sonra iddia olarak başladığı bir ilişkiye nasıl aşık olduğunu ve neler yaptığı anlatıyorken sonunda beklemediğim bir şekilde baya acı verici bitmesi beni etkiledi diyebilirim.

 

Baktım filmler bitmiyor ordan Sherlock Holmes: Gölge Oyunları filmini izledim. Aslında sadece Robert Downey JR için izledim desem doğru olur. Filmi izledikçe baya hoşuma gitti ama başı biraz sıkıcıydı daha sonralardan aksiyon filan olunca kendimi buldum. İzleyeceğiniz bir film kesinlikle öneriyorum. Hele bir ölüm sahnesi var Doktor yani arkadaşı bildiğin Bizim Doktor Levent ( Doktorlar Dizisinden ) gibi yumrukluyordu :)

 

Kısa sürede bu kadar film izlemişim. Bazıları işten sonra bazıları ise evde kaldığım vakit neredeyse 1 haftada izlediğim filmler. Şuanda izlemek için beklediğim film ise Aşk Limanı bakalım nasıl bir filmmiş.

Etiketler :
İlgini Çekebilir ?
Sizin Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*